Akvarelinė popietė vaizduotės tema su Sigute AchAkvarelinė popietė vaizduotės tema su Sigute Ach

Vieta
Vieta tikslinama
Laikas
18:00

Akvarelinė popietė vaizduotės tema su Sigute Ach

REGISTRACIJA (privaloma): https://forms.gle/2Dz9bS7iKyrdUqzh8

„Spalva ir vaizduotė“ – tai autorinė Sigutės Ach programa, kurią menininkė dėsto jau daugiau nei penkiolika metų. Čia kiekvienas dalyvis turi progą apsilankyti romantiškame Sigutės pasaulyje ir iš jo parsinešti įkvėpimo, lengvumo. O gal atrasti lig šiol nepastebėtus savo talentus.

Pati Sigutė Ach savo seminarus vadina vaizduotės lavinimo ir turiningo bendravimo pamokomis, padedančiomis kiekvienam norinčiam surasti kelią į savo įdomų, kūrybingą ir pilnavertį gyvenimą.

Kaip vyksta užsiėmimas? Pasakoja Sigutė Ach…

Ant mažo akvarelinio popieriaus lapelio (geriausia jų pasiruošti daugiau) išliekite vandeniu mažą balutę. Drėgną lopinėlį. Tada įmerkite teptuką, tik patį galiuką, į akvarelę ir braukite ant šlapios vietos popieriuje.
Spalva liejasi? Puiku, pabandykite ir kitą spalvą. Na štai, tegu džiūsta. O dabar imkite kitą popierėlį, dar kitą, ir dar.
Kai dėmelės išdžiūsta, apžiūrėkite tarsi stebėtumėte debesis danguje ar šešėlius. Jei nieko nematote, gal per arti žiūrite? Ištieskite ranką, pažiūrėkite ilgiau. Mat vaizdus pamatyti reikia įprasti.

Gyvenime dažniausiai privalome būti logiški ir punktualūs. Protingi. Atsakingi. Tai gerai. Tik kartais reikia būti užsisvajojusiems. Šiek tiek išplaukusiems. Poetiškiems. Susižavėjusiems. Jei jaučiate, kad dėmelė jums labai graži, o aplinkui daiktai ir vaizdai tapo dailesni – judate teisinga kryptimi.
Jūs – stebuklas ir paslaptis. Kiekvienas iš jūsų – unikalus, nepakartojamas kūrėjas. Nebūtinai paveikslų. Užtenka kurti meilę, gerus darbus, geras mintis. Ir sukursite pasaulį. Su dar daugiau Gerumo.

Užsiėmimas prasideda pokalbiu-paskaita apie vaizduotės lavinimą ir jos svarbą kiekvieno žmogaus ir visuomenės gyvenime. Pristatoma vaizduotės lavinimo metodika.

Vėliau dalyviai lieja mažas akvarelines improvizacijas.

Antroje užsiėmimo dalyje akvarelinės miniatiūros yra stebimos ir kuriami asociacijų aprašymai – pavadinimai.

Dar kartą pasikartojami pagrindiniai metodikos akcentai, atsakoma į klausimus.

Pageidaujantys ant vieno iš savo darbelių gauna Sigutės Ach sugalvotą tik jam skirtą pavadinimą ir autorės autografą.

Oficialus Sigutės Ach puslapis feisbuke: Menų valtys

http://www.siguteach.lt/

DATA: 2019.05.20 (pirmadienis)
LAIKAS: 18 – 20.30 val.
VIETA: Raseiniai, informuosime artėjant datai
KAINA: Vienam: 17 Eur; Dviems (šeimos nariams): 30 Eur;

REGISTRACIJA (privaloma): https://forms.gle/2Dz9bS7iKyrdUqzh8

 

Informacijos šaltinis https://www.facebook.com/events/869640033383519/

2019 m.