IQ kovos


Gruodžio
11
Antradienis

IQ kovos

Vieta
Sporto 14 · Raseiniai
Vieta
Restorane ,,Pasažo namai", Raseiniai
Laikas
19:00
Protų mūšiai – tai komandinis žaidimas, kurio metu vedėjas garsiai užduoda klausimą ir komanda turėdama atitinkamą laiko kiekį pasitardama užrašo, jų manymu, teisingus atsakymus ant lapelių. Po pateiktų visų turo klausimų, komanda per 2 minutes privalo atnešti savo atsakymų lapelį žaidimo vedėjui.
Kiekvienas protų mūšių žaidimas susideda iš 6 turų, kuriuose ir vaizdiniai ir garsiniai ir tekstiniai klausimai. Protmūšio žaidime griežtai draudžiama naudotis išmaniaisiais prietaisais arba pagalbinėmis knygomis, nebent etapo sąlygos tai leidžia.
Bendrai apie žaidimą:
 • Visas žaidimas trunka 2-3 valandas. Po kiekvieno turo yra 10-15 min pertraukėlė, per kurią taisomi žaidėjų pateikti atsakymai.
 • Maksimalus dalyvių skaičius komandoje – 8 žaidėjai.
 • Per metus sužaidžiami du sezonai. 1 sezonas vyksta nuo sausio iki birželio. Nuo birželio iki rugsėjo atostogos. 2 sezonas vyksta nuo rugsėjo iki sausio.
 • Žaidimai vyksta kiekvieną antradienį nuo 19 val. :
 • Žaidimo kaina: 1 asmeniui – 1,5 €.
 • Žaidime kas kart dalyvių skaičius ir dalyvaujantys asmenys gali kisti. Žaidžiama, už komandos pavadinimą
Jei norite prisijungti prie vis labiau augančios mūsų Protų šeimos, registruokitės skyrelyje ČIA.
Reitingavimas ir prizai:
 • Viso sezono žaidimai bus suskirstyti į sunkumus: Pirmasis žaidimas reitinguojamas įprastai (x1); Antrasis žaidimas reitinguojamas įprastai (x1); Trečiasis žaidimas reitinguojamas dvigubai (x2); Ketvirtasis žaidimas reitinguojamas trigubai (x3).
 • Visą sezoną komandos kovos dėl bendros įskaitos taškų. Daugiausiai taškų surinkusi komanda bus apdovanota IQ KOVŲ trofėjumi ir papildomu prizu.
 • Komandos taip pat varžysis ir virtualiose grupėse. Visos komandos sužaidusios pirmą žaidimą bus padalintos į virtualias grupes keturiems žaidimams. Po keturių žaidimų divizionas iš naujo perskirstomas pagal bendros įskaitos taškus (pvz. Jei sezone žaidžia 15 komandų, kiekvienas virtualus divizionas turi po 5 komandas. Ir po keturių žaidimų, kai reikia sudaryti naujus divizionus, 1-5 bendros įskaitos vieta keliauja į 1 divizioną; 6-10 – į 2 divizioną; 11-15 – į 3 divizioną. Ir taip divizionai perskirstomi po kiekvieno ketvirtojo (x3) žaidimo).
 • Ką gauna virtualių divizionų nugalėtojai? Kiekvieno virtualaus diviziono nugalėtojai gauna įsteigtus rėmėjų ir IQ KOVŲ prizus. Tad reiškia, kad komanda, kurie ne per dažniausiai užima aukščiausias vietas, gali taip pat laimėti prizus varžydamasi su savo pajėgumo komandomis! Tokie prizai bus įsteigti po kiekvieno (x3) žaidimo.
 • Taip pat papildomus prizus galite laimėti: * Laimėjus “Knock OUT” taurę; * Siunčiant savo sugalvotus klausimus; * Žaidžiant „Lyderių kovose“; * Pakviečiant naują komandą į mūsų žaidimus;

 

Daugiau informacijos rasite  http://iqkovos.lt/

Informacijos šaltinis https://www.facebook.com/pg/iqkovos

2018 m.