Šventinių pyragų deginimo žygis 2019. Žemyn upe


Sausio
12
Šeštadienis

Šventinių pyragų deginimo žygis 2019. Žemyn upe

Vieta
Bedančių k., Šiluvos sen. Raseinių r. sav.
Laikas
10:00

Antrąjį Naujųjų šeštadienį kviečiame ,,sudeginti” švenčių metu sukauptas perteklines kalorijas (o jų tikrai sukaupėte) keliaujant Dubysos slėniu, jo raguvomis ir miškais. Tuo pačių pradėsime 2019 – ųjų žygių sezoną. O vakare po žygio, ant laužo virdami mėtų arbatą ir kepdami zefyrus, galėsime pasidalinti 2018 – ųjų įspūdžiais ir 2019 – ųjų planais.

Šį kartą keliausime žemyn upe, priešingai ne pernai. Žygio maršrutas driekiasi Dubysos regioninio parko Lyduvėnų kraštovaizdžio draustinyje esančiu išraiškingu Dubysos slėniu. Žygio metu aplankysime buvusios Raseinių hidroelektrinės liekanas, taip pat ,,Katastrofos prie Dubysos“ vietą, kur 1926 m. į Dubysą įgriuvo tiltas su per jį ėjusiais Šilinių maldininkais. Yra tikimybė pamatyti vienus gražiausių ir įdomiausių Dubysos regioniniame parke sutinkamų paukščių – Dubysos gyventoją tulžį ir migrantą iš šiaurės vandeninį strazdą (2016 m. žygeiviams pasisekė). Kelią pastos Pražuvos, Tvarkantės, Liolingos upėliai. Vieni – peršokami, kiti – … . Pūškuodami žiediniu maršrutu iš viso įveiksime apie 20 km.

ŽYGIO PROGRAMA

10.00 – 10.30 žygeivių registracija pavėsinėje prie Padubysio girininkijos (Bedančių k., Šiluvos sen. Raseinių r. sav.), greta kelio Raseiniai – Šiluva.

10.30 – STARTAS

17.00 – 18.00 – FINIŠAS (starto vietoje). Žygio aptarimas prie laužo. Laužas, arbata ir zefyrai mūsų, gera nuotaika – jūsų.

Žygis vyks bet kokius oru. Asmenine sveikata ir gera nuotaika žygeiviai turėtų pasirūpinti patys. Žygeiviai iki 16 m. keliauja tik kartu su lydinčiais suaugusiaisiais. Rekomenduojame į žygio kuprinę įsimesti sumuštinių, šilto gėrimo. Žygis baigsis jau sutemus, todėl žygeiviams rekomenduojame turėti žibintuvėlius.

Žygio dalyvio mokestis – 4 Eur. Į dalyvio mokestį yra įskaičiuotas vienkartinis Dubysos regioninio parko lankytojo bilietas.

Žygeivius kviečiame registruotis DayOut.lt facebook paskyroje, arba el. paštu dayout.lt@gmail.com, arba telefonu (8 676) 35940.

Iki susitikimo prie Dubysos!

 

Informacijos šaltinis https://www.facebook.com/events

2019 m.