Vaikų kalbos skatinimas. Praktiniai patarimai tėvams


Rugpjūčio
29
Ketvirtadienis

Vaikų kalbos skatinimas. Praktiniai patarimai tėvams

Vieta
Dominikonų g. 1a
Vieta
Vukis žaidimų laboratorija
Laikas
15:00

Ugdymo studija “Pieva” ir Vukis žaidimų laboratorija kviečia ikimokyklinio amžiaus vaikų tėvelius (ir greitai susilaukiančių vaikučių tėvelius) į susitikimą su logopede jaukioje žaidimų ir pokalbių erdvėje. Aptarsime kalbos ypatumus nuo kūdikystės iki sklandžios kalbos. Logopedė pasidalins praktiniais patarimais, kaip tėveliai patys gali paskatinti vaikučių kalbos raidą, kokių bendravimo klaidų nedaryti, kaip lavinti smulkiąją motoriką, kaip elgtis, jei jaučiamas nerimas dėl vaikučio nepakankamos kalbos arba nekalbėjimo.
Patirtimi dalinsis logopedė, specialioji pedagogė, individualaus ugdymo mokytoja, dviejų vaikų mama, ugdymo studijos „Pieva“ Vilniuje įkūrėja Neringa Kaminskienė, turinti 14 metų praktinės patirties su įvairaus amžiaus, įvairios raidos bei įvairių gebėjimų vaikais.
Tema aktuali, norite dalyvauti, tačiau neturite, kas prižiūrės Jūsų vaikutį? Ne bėda. Atvykite drauge. Vukis žaidimų laboratorijoje mažieji turės galimybę smagiai praleisti laiką, pažaisti, kol tėveliai bendraus su logopede. Tėveliai gaus apibendrintos dalinamosios medžiagos.
Paskaitos trukmė 1 val.+ apie 30 min atviriems Jūsų rūpimiems klausimams. Vėliau dalyvavusieji turi galimybę susisiekti su logopede telefonu ar el.paštu ir pasikonsultuoti, jei liks neaiškumų po paskaitos.
Susitikimo laikas – rugpjūčio 29 d. 15 val.
Susitikimo vieta – Dominikonų g. 1a, Raseiniai (Vukis žaidimų laboratorija).
Registracija: FB žinute Vukis žaidimų laboratorija arba tel. 867993719.
Daugiau informacijos apie lektorę www.ugdymostudija.lt arba FB Ugdymo studija „Pieva“.
Daugiau informacijos apie Vukis žaidimų laboratoriją FB Vukis žaidimų laboratorija

Paskaitos kaina – 11 eur.

Apmokėjimas:
Atvykus į paskaitą.

 

Informacijos šaltinis https://www.facebook.com/events/814525982277070/

2019 m.