Iki rugpjūčio 25 d. padovanok knygą mokytojui senjorui

Gerbiamieji,

vasara – tai laikas, kai galime patirti gyvenimo šventės atmosferą kiekvienoje akimirkoje ir jos dalelę dovanoti kitiems. Dovanos, ypatingai knygos, laikinai atitraukia žmogų nuo kasdienių rūpesčių, praveria nematomas dureles į vaizduotės ir žinių pasaulį.
Su dėkingumu prisimindami praėjusių metų vasarą, kada kasdien įstaigų, įmonių, organizacijų darbuotojai ir vadovai, pavieniai žmonės jungėsi prie Raseinių rajono švietimo centro organizuotos akcijos „Padovanok knygą mokytojui senjorui“, norėtume Jus ir vėl paraginti pakartoti šią gerumo ir dėkingumo mokytojui akciją. Knyga – tai pabėgimas nuo kasdienio pasaulio rūpesčių, kelias į svajonių pasaulį. Juk kartais puiku į pilką ir nuobodų gyvenimą pažvelgti per rožinius akinius, visai kaip jaunystėj… Knyga mums padeda, pataria ir … nesišaipo. „Dažnai gyvenime patiri, kad knyga yra geresnis draugas negu žmogus“ (Settembrini).
13256165_1187317171287540_4291553314422437933_nLaukiame Jūsų knygų Švietimo centre kasdien iki rugpjūčio 25 d. Akcijos rėmėjai bus paviešinti ir pakviesti dalyvauti renginyje „Rugsėjo aidas“, kuris vyks 2016 m. rugsėjo 1 d. 14 val. Raseinių rajono kultūros centre.
Prisijunkite, nes „niekas tiek nepasitarnavo žmogui, niekas neiškėlė taip aukštai jo dvasios ir niekas tiek nekentėjo kartu su žmogumi, kaip knyga. Prieš ją nublanksta visi pasaulio stebuklai, ji visų mokslo ir technikos laimėjimų lopšys, visų mūsų dvasinių galių motina“ (Just. Marcinkevičius). Ir „mažos dovanėlės stiprina draugystę“.

Raseinių rajono švietimo centro vardu
Silva Morkevičienė

Informacija iš Raseinių rajono švietimo centro.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.