Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

DPOEZIJOS ŠALTINIS 2021 / 3-oji diena

2021-08-01 | 00:00 15:00

Šių metų liepos 30–rugpjūčio 1 dienomis kviečiame į jau septintąjį nemokamą draugišką šeimoms, jaukų kūrėjams bei publikai muzikos, poezijos ir kitų menų festivalį „Dpoezijos šaltinis“, šurmuliuosiantį Raseinių rajone, šalia Maironio apdainuoto ir žaliais miškais pasipuošusio srauniosios Dubysos slėnio, gražioje ir svetingoje Redos ir Rosvaldo Kunickų sodyboje Daugoduose.

Poezijos skaitymai, tautodailininkų mugė, įvairios parodos, vaikų erdvė, vakariniai bardų koncertai, trankus pankrokiškas šeštadienio vakaro užbaigimas – tai tik dalis to, ką paskutinį liepos savaitgalį patirsite gamtos prieglobstyje, po magišku Daugodų dangumi.

Tradicinio kūrybos festivalio „Dpoezijos Šaltinis“ šaknys siekia 1995 m. Raseiniuose gimusio dainuojamosios poezijos festivalio „Šaltinis“ ištakas ir per smėlingus Girulių pušynus ir kopas, kur 2008–2014 metais vykdavo bardų festivalis „Dpoezija susirenka“, jos driekiasi iki pat Kunickų sodybos, kur skambant paskutiniams festivalio akordams šių metų festivalio totemas Baltasis žirgas šeštadienio naktį su liepsnomis išplasnos dangun, trumpam pavirsdamas Pegasu.

Šaltinis ir detaliau apie programą sekite https://www.facebook.com/events/294820999018836?ref=newsfeed

Nemokama

Daugodų kaime, Raseinių r.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.