Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

ONLINE Apie Mindfulness – nemokamas online seminaras

2020-10-01 | 18:20 20:00

Žmogaus galimybės ir jų didinimas įsisąmoninimo psichologijos (MINDFULNESS) pagalba.
Lektorius – dr. Julius Neverauskas.

Nemokamas seminaras, kviečiame žiūrėti LIVE transliaciją žmogaus psichologijos instituto FB puslapyje
Norinčiuosius gauti seminaro medžiagą bei priminimą prieš renginį kviečiame registruotis anketoje, esančioje šioje nuorodoje https://forms.gle/RCEyAuUBDGw19cNf7
—-
Mindfulness praktikos visame pasaulyje sukėlė emocinio ir psichinio sveikatingumo revoliuciją, padėdamos žmonės lengviau susidoroti su sunkumais, stresu, iššūkiais, traumomis, sudėtingomis patirtimis, ligomis.
Jau daugiau kaip 20 metų mindfulness poveikį tyrinėja pasaulio medicinos, ekonomikos, neuromokslų tyrinėjai, o reguliarūs užsiėmimai vykdomi ne tik ligoninėse, universitetuose, mokyklose, bet ir kariuomenėse, valstybinėse įstaigose.Paskutinįjį dešimtmetį daugelis žymiausių pasaulio universitetų atlieka mokslinius tyrimus apie mindfulness įtaką žmogaus, tėvystės, šeimos, paauglių, verslo, organizacijų gerovei ir tyrimų rezultatus publikuoja prestižiniuose mokslo leidiniuose.
—-
Kviečiame spalio 01 d. prisijungti prie mūsų FB puslapio ir sužinoti daugiau apie metodiką ir praktikas, gal net požiūrį į gyvenimą galinčią nulemti filosofiją – apie MINDFULNESS. Tam, kad geriausios praktikos, kurios patvirtintos mokslu, būtų prieinamos ir lengviau suprantamos Lietuvoje.Jei turite klausimų apie šį seminarą, apie mindfulness programas, kurias dar šį rudenį planuojame rengti Kaune, Vilniuje ir online formatu, ar apie užsiėmimus organizacijoms – kviečiame parašyti mums.

Šaltinis https://www.facebook.com/events/798081817688392

Nemokama

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.