Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Žiemos paieška Dubysos kalnuose

18 sausio|10:00 - 18:00

€4

Dubysos regioninis parkas 2020-uosius pasitinka su 2 naujomis pažintinėmis trasomis. KVIEČIAME IŠBANDYTI! Dubysos regioninio parko direkcija sausio 18 d. (šeštadienį) kviečia į žygį Dubysos šlaitais, upės pakrantėmis ir raguvynais. Pirmojoje trasoje, kurią simboliškai pavadinome ,,Maironio kelias padubysiu“ galima neskubant, lydint Maironio eilėms, gėrėtis Dubysos slėnio kraštovaizdžiu. Trasa driekiasi apie 13 km kairiuoju Dubysos krantu nuo Dubysos regioninio parko lankytojų centro Kaulakiuose iki Betygalos. Trasa nesudėtinga, nuo jos ir pradėsime. Antroji trasa, apie 4,5 km ilgio, įrengta kitame Dubysos krante greta Padubysio poilsiavietės. Ji skirta neilgo hiking‘o mėgėjams. Čia gausu stačių šlaitų, raguvų upelių, įvairių klampynių. Dalį šios trasos ir kitus dešinio Dubysos kranto raguvynus įveisime antroje žygio dalyje, dalį iš jų – temstant ar jau sutemus.
Žygis vyks bet kokius oru. Asmenine sveikata ir gera nuotaika žygeiviai turėtų pasirūpinti patys. Žygeiviai iki 16 m. keliauja tik kartu su lydinčiais suaugusiaisiais. Rekomenduojame į žygio kuprinę įsimesti sumuštinių, šilto gėrimo.
Žygis baigsis temstant ar jau sutemus, todėl žygeiviams rekomenduojame turėti žibintuvėlius.

ŽYGIO PROGRAMA

9.30 – 10.00 Padubysio poilsiavietėje 452165, 6140932 (LKS) (Padubysio k., Raseinių sen. Raseinių r. sav.)

10.00 – STARTAS

18.00 – FINIŠAS (starto vietoje). Žygio aptarimas prie laužo. Laužas, arbatos puodelis ir plikomos košės indelis mūsų (prašome pasirūpinti savo puodeliu ir šaukšteliu), gera nuotaika – jūsų.

Žygis vyks bet kokiu oru. Asmenine sveikata ir gera nuotaika žygeiviai turėtų pasirūpinti patys. Žygeiviai iki 16 m. keliauja tik kartu su lydinčiais suaugusiaisiais. Rekomenduojame į žygio kuprinę įsimesti sumuštinių, šilto gėrimo.

Žygio dalyvio mokestis – 4 Eur. Į dalyvio mokestį yra įskaičiuotas vienkartinis Dubysos regioninio parko lankytojo bilietas, suvenyras.

Žygeivius kviečiame registruotis Dubysos regioninio parko facebook paskyroje arba el. paštu dubysosrp@gmail.com, arba telefonu (8 614) 25095.

Iki susitikimo prie Dubysos!

 

Šaltinis https://www.facebook.com/events/509530553024280/

2020 m.

Informacija

Data:
18 sausio
Laikas:
10:00 - 18:00
Kaina:
€4
Renginys kategorija:

Vieta

Raseinių r.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.