Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

ATŠAUKIAMA. Žirgų lenktynės

2020-09-26 | 15:00 17:00

Informacija atnaujinta 2020 09 20

RUGSĖJO 26 d. Žirgų lenktynės ATŠAUKIAMOS ‼️❗️‼️

Rugsėjo 18 d. Raseinių rajono savivaldybėje nupręsta nuo rugsėjo 21 d. Raseinių rajono savivaldybės teritorijoje uždrausti visus tiek atvirose, tiek uždarose erdvėse organizuojamus viešus sporto, kultūros, laisvalaikio, pramogų bei kitus renginius. Daugiau apie tai skaitykite čia: http://raseiniai.lt/index.php?1947570074

————————————-

Lygiosios žirgų lenktynės yra greičiausia iš visų jojimo sporto rungčių, jos metu žokėjai šuoliuoja visu greičiu stengdamiesi aplenkti varžovus ir pirmieji pasiekti finišą. Vidutinis bėgimo greitis bėgimo take yra net 60 km/h. Lenktynių distancija skiriasi: ji būna nuo 1000 m iki 3200 m. Žirgai su žokėjais, burtais nustatyta tvarka, išsirikiuoja starto vartuose, šauna iš jų ir visu greičiu lekia į finišo tiesiąją.

Šaltinis http://raseiniuhipodromas.lt/

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją. “Renginiai Raseiniuose” neprisiima atsakomybės už renginio pateiktos informacijos teisingumą, renginio pakeitimus, jo atšaukimą ir pan. Prieš vykdami į renginį Jūs galite pasitikslinti po renginio aprašymo Šaltinis nuorodoje ar nėra kokių pakeitimų.

€5

Raseinių hipodromas

Dumšiškių km., Paliepių sen.
Raseiniai,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.