Apie mus

Renginiai Raseiniuose.lt  – internetinis portalas anonsuojantis Raseinių miesto ir jo krašto renginius, kultūrinį gyvenimą ir pramogas.

Mūsų tikslas, kad vienoje vietoje, neklaidžiojant po įvairius socialinius tinklus ar internetines svetaines, aiškiai, glaustai vartotojui pateikti kuo daugiau renginių, pramogų informacijos. Taip pat palikome svetainei lengvumą neužgoždami jos kita bereikalinga portalams būdinga informacija.

Daugelį renginių ir informaciją apie juos skelbiame nemokamai.

! Renginio organizatorius prisiima atsakomybę už renginį, jo pakeitimus ar jo atšaukimą. Tad prieš vykdami į renginį Jūs galite pasitikslinti po renginio aprašymo Šaltinis nuorodoje ar nėra kokių pakeitimų.

 

Bendradarbiaujame ir mūsų skelbiamus renginius galima rasti šiuose internetiniuose puslapiuose:

Bendraukime ir bendradarbiaukime

El. p. info@renginiairaseiniuose.lt
Tel.  +370 678 06862

facebook.com/renginiairaseiniuose.lt/

80-90 metus prisimenant

Kovo 24 d. atvykite į RRKC Šiluvoje ir visi kartu prisiminkime 80-90 metus ir linksmai praleiskime laiką su dainomis.

Find out more »

„Braižas“ knygos pristatymas

Kovo 25 d. Atvirame jaunimo centre, Raseiniuose vyks Raseinių rajono kultūros centro mėgėjų teatro „Braižas“ knygos pristatymas.

Find out more »

Protmūšis – žaidimų popietė „Lietuva, tu, mana“

Kovo 26 d. 15 val. Gervinės kaimo bendruomenės namuose vyks Protmūšis - žaidimų popietė „Lietuva, tu, mana“. Jums reikia: suburti 3 draugų komandą ir dalyvauti! Kodėl verta? Išskirtinis ir visiškai… Read More »Protmūšis – žaidimų popietė „Lietuva, tu, mana“

Find out more »

Sužaidžiam? Stalo žaidimų popietė

Kviečiame praleisti prieššventinę šeštadienio popietę su gera draugų kompanija žaidžiant stalo žaidimus!Stalo žaidimais pasirūpins entuziastai Emilija ir Justas, kurie papasakos apie savo didžiuuuuulę žaidimų kolekciją ir atrastą meilę stalo žaidimams.Jei… Read More »Sužaidžiam? Stalo žaidimų popietė

Find out more »
€5