Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Dviračių žygiai Dubysos kalnais 2023. Žemupys

2023-05-27 | 09:30 18:00

Dubysos regioninio parko gamtininkai gegužės 27 d. (šeštadienį) kviečia dviratininkus į 70 km (apytiksliai) žygį po Dubysos žemupį. Ši vietovė išskirtinė neįprastomis žemės paviršiaus formomis, klaidžiais raguvų labirintais, šlaitų sandara, kuri puikiai matosi miškais neapaugusiose vietose. Tai puiki galimybė apsilankyti Dubysos ichtiologiniame ir Margupio botaniniame draustiniuose, išvysti akiai malonius Dubysos, Žvėrupio, Margupio, Kriaušupio, Barsiukyno, Uosintos upių ir upelių slėnius bei šlaitus, nuostabią erdvių ir reljefo harmoniją bei susipažinti su esančiais gamtos ir kultūros paveldo objektais. Žygio metu aplankysime Seredžiaus piliakalnį, Margupio kadagyną. Žygeivių laukia nemažai iššūkių: virš 10 įvairaus statumo įkalnių ir ne mažiau smagių nuokalnių (kai kurios išgraužtos šaltinių), pažliugusios upelių brastos, trumpi bekelės ruožais. Žygis įvyks nepaisant oro sąlygų, todėl būkite tam pasirengę.
Pritrūkusiems iššūkių žygeiviams pasiūlysime finišo tiesiojoje 15 km asfalto ruožą išmainyti į miško keliukų/bekelės ruožą Dubysos pakrantėmis. Čia teks įveikti dar bent po 2 stačias įkalnes ir nuokalnes, persinešti dviračius per Dubysos brastas.
DĖMESIO: DALIES LAUKO IR MIŠKO KELIUKŲ BŪKLĖ YRA VISIŠKAI PRIKLAUSOMA NUO METEOROLOGINIŲ SĄLYGŲ, T. Y. PO LIETAUS JIE GALI TAPTI SUNKAI IŠVAŽIUOJAMAIS. Į ŽYGĮ NEREKOMENDUOJAMA KELIAUTI MIESTO TIPO DVIRAČIAIS.
ŽYGIO PROGRAMA
09.30 – 10.00 žygeivių registracija kavinėje ,,Arka“ (Vytauto 133, Ariogala, Raseinių r. sav.).
10.05 – STARTAS
18.00 – FINIŠAS (starto vietoje). Žygio aptarimas prie dubens FANTASTIŠKO naminio kugelio.
Dalyvio mokestis – 10 Eur, jį pervesti į Žemaitijos saugomų teritorijų direkcijos sąskaitą LT63 7300 0101 7293 3044 (pavedimo paskirtyje nurodyti UŽ ŽYGĮ DUBYSOS RP ir žygeivių vardus bei pavardes).
Jei kyla klausimų kreipkitės PM, el. paštu dubysos.rp@saugoma.lt arba tel. +37061425095. Mielai atsakysime.
Rekomenduojame į žygio kuprinę įsimesti sumuštinių, gaiviųjų gėrimų. Saugumu, asmenine sveikata ir dviračių technine būkle rūpinasi patys žygeiviai.

Šaltinis https://www.facebook.com/events/623742925962514/?ref=newsfeed

€10

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.