Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Filmo „Irklais per Atlantą“ peržiūra

11 liepos | 22:00 23:30

Liepos 11 d. (ketvirtadienį) 22:00 val. visus kviečiame į filmo „Irklais per Atlantą“ peržiūrą Maironio parke. Renginys nemokamas!▪ Žiūrovai patys pasirūpina užkandžiais ir gėrimais bei sėdimomis vietomis (kilimėliai, kėdės ir pan.).
▪ Esant blogam orui filmo peržiūra bus atšaukiama.
▪ Renginio metu fotografuojama ir filmuojama.APIE FILMĄ:
Vienas žmogus, vienas vandenynas, šimtmečio istorija…Tikras pasakojimas apie Aurimą Valujavičių, pirmąjį lietuvį, kuris niekieno nepadedamas leidosi į vieną didžiausių savo gyvenimo iššūkių – 8500 km kelionę per Atlantą irkline valtimi „Lituanica“, siekiant paminėti 90-ąsias S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą metines.Pasinerti į vienatvę ir euforiją, skausmą ir džiaugsmą, nerimą ir viltį, kad Atlanto vandenynas bus perirkluotas nuo žemyninės Europos iki žemyninės Šiaurės Amerikos dalies ir Majamio krantas pergalingai pasiektas. Tik šios mintys Aurimo galvoje sukasi jau keletą metų, o į atvirą vandenyną jis leidžiasi po ilgiau nei dvejus metus trukusio intensyvaus pasiruošimo istorinei, o kartu ir rekordinei kelionei. Fizinis pasirengimas, psichologinė drausmė, griežta disciplina ir kasdien augantis adrenalinas dėl išsikelto tikslo, atmosferą tik dar labiau kaitina. Nesuskaičiuojamos valandos ir dienos darbo Aurimą priveda prie taip ilgai laukto kelionės starto, ankstų Kalėdų rytą. Svarbiausia jo taisyklė – niekada nesustoti irkluoti!

Šaltinis https://www.facebook.com/events/835520017982445/?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22mechanism%22%3A%22search_results%22%2C%22surface%22%3A%22bookmark_search%22%7D]%2C%22ref_notif_type%22%3Anull%7D

Nemokama

Maironio parkas Raseiniuose

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.