Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

GONGŲ, TIBETO DUBENĖLIŲ ir AROMAterapijos sinergija

2023-04-14 | 18:00 20:00

Kviečiame į naujų potyrių, gilaus atsipalaidavimo, emocinio atvirumo GARSŲ ir KVAPŲ kelionę…Garsas – tai nuostabi priemonė pabūti su savimi, išeiti iš kasdienybės. Išbūti ir paleisti kas nebetarnauja. Kai protas nejučia nurimsta ir atveria duris į pasąmonę, kai leidžia nurimti tavo vidui ir perjungia smegenis į kitas veikimo bangas.
Leiskite Jus pakviesti kartu patyrinėti šias pakitusias vidines būsenas, pravalyti mintis garso ir kvapų apsuptyje.
Garsų kelionėje lydės Sigita Gakštienė, „Garso rato“ erdvės įkūrėja. Sesijos metu skambės krištoliniai dubenys, koshi varpelis, vibrafonas, lietaus lazda, barškučiai, šamaninis būgnas, naujai įsigytas gongas “Sedna”
Pasitelkus aukštų vibracijų eterinių al. mišinius, sąmoningu aromakvėpavimu, lydės Kristina Ražnienė, sąmoningo kvėpavimo, aromaterapijos, aromapsichologijos praktikė.Apjungus GARSĄ ir KVAPUS, sustiprinsime tekančios gyvybinės energijos gydomąją, transformuojančią galią, gebėjimą geriau įsiklausyti į save, išsivalyti nuo užsistovėjusių, susikaupusių minčių ir emocijų, ir naujai prisipildyti ramybės, gyvenimo džiaugsmo…Garsas, ir eterinių a. aromatai:
🎶🌸 gali atpalaiduoti kūno ir proto įtampas;
🎶🌸įkrauti kūną gyvybinės energijos;
🎶🌸 atskleisti užslopintas emocijas ;
🎶🌸sumažinti nerimą;
🎶🌸pagerinti miego kokybę.Privalumų galima rasti gausybę, bet svarbiausia, kviečiame dalyvauti ir tiesiog pabūti procese, su savimi, su mintimis ar sapnais, kurie ateina.* Tinka bet kurio amžiaus žmogui. Nerekomenduojama žmonėms, turintiems psichikos sutrikimų, po neseniai atliktų širdies operacijų, sergantiems garso sukeliama epilepsija.Garsus semsite į save gulint ant kilimėlių (kilimėlius, pagalvėles ir apklotus atsineškite savo) ir svarbu patogi apranga.
Po kvapų ir garsų maudynių
🌿įsižeminsime mėgaujantis kvapnia arbata, galbūt norėsis pasidalinti savo potyriais… emocijomis…
🌿Trauksime aromaterapinę kortą…kad dar giliau suprasti save…🛎DATA IR LAIKAS:
Balandžio 14 d. 18.00val.
TRUKMĖ: 1,5– 2 val.
VIETA: Vilniaus g. 105, RaseiniaiENERGIJŲ MAINAI -15 eur.

Turėkite šiltas kojines, praverčia kilimėlį, miegmaišį ar apklotą, mažą pagalvėlę.‼️REGISTRACIJA būtina, asmenine žinute ar telefonu, nes vietų skaičius ribotas.
Mob. +37067626098

Šaltinis https://www.facebook.com/events/770654891157938/?ref=newsfeed

€15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.