Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Laukiniai vakarai: daugiau nei žirgų lenktynės

2021-08-14 | 14:00 23:00

Pagaliau! Tiek lauktas, kurptas ir puoselėtas naujasis reklaminis maketas pasiekė mus. Dreba rankos ir širdis rašant šį skelbimą!Ir pagaliau, pagaliau Juo galime pasidalinti su visa Lietuva!Kai po anų lenktynių Jums žadėjome daugiau, geriau ir stipriau – nemelavome.

08.14 14 val. LAUKINIAI VAKARAI aplankys Raseinių hipodromą. Tai nebus paprastos Lygiosios žirgų lenktynės. Aistra, parakas, kaubojai, karštis ir dykuma. Visa tai ir tūkstantį kartų daugiau patirsite tik atvykę. Nuogirdų mes nepateisiname. Viską pajausti privalote patys, savo kūnų ir siela.Korsetai, languoti marškiniai, kaubojiški batai, skrybėlės, cigarai, nusikaltėliai ir karavanas. Visi šie atributai privalomi. Pažadame daugybę pramogų ir prizų žiūrovams:Žmonų nešimo varžybos, laukinis buliaus rodeo, laso mėtymas, karietos.. Galėtume vardinti ir vardinti, bet juk geriau vieną kartą patirtį, nei šimtą kartų perskaityti.Vedėjas – Justinas Jankevičius. Justinas savo nuostabiu balsu Jus privers nenumaldomai šypsotis viso renginio metu, o vakarinėje karščio kupinoje dalyje mus aplankys grupės “BEATS” ir “Neteisėtai Padaryti”.

O po visko, aistras šokių aikštelėje kurstys ir miegoti visam Raseinių miestui, o gal ir net rajonui, bijome net prognozuoti – neleis Dj’us.Tai nėra visos staigmenos, pramogos ir atlikėjai, kurie Jūsų lauks 08.14 14 val. Pasiliekame dar bent tuziną pramogų, kurias paskelbsime jau netrukus.Rezervuokite data, ruoškite gerą nuotaiką ir iki susitikimo “LAUKINIUOSE VAKARUOSE”. 2021 08 14 14 val.

Raseinių žirgynas, Justina

Šaltinis https://www.facebook.com/RaseiniuHipodromas/

https://www.facebook.com/events/193252529498442

?

Raseinių hipodromas

Dumšiškių 2
Raseinių r.,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.