Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Pasivaikščiojimai Dubysos kalnuose

2021-02-20 | 10:00 18:00

Atsižvelgiant į esamą situaciją ir nurodymus, ,,Pasivaikščiojimus Dubysos kalnuose” vėl turime atidėti. Šįkart jau į 2021 metus. Planuojama data – vasario 20 d .

—- Informacijos atnaujinimas 2020 11 12 —-

Dubysos regioninio parko direkcija kovo 21 d. (šeštadienį) kviečia į pavasariu kvepiantį žygį Dubysos šlaitais ir miškais. Žygio metu grožėsimės nubudusia gamta, loviniu Dubysos slėniu, klausysimės raguvų upelių šniokštimo, genių tuoktuvinių tarškinimų, klykiančių gervių, šokinėsime per Lyduvėlę, Kurnupį, Vėžupį, Daugšupį, Lutupį ir kitus ,,-upius“, ropšimės į stačius raguvų šlaitus. Aplankysime buvusios Raseinių hidroelektrinės liekanas, taip pat ,,Katastrofos prie Dubysos“ vietą, kur 1926 m. į Dubysą įgriuvo tiltas su per jį ėjusiais Šilinių maldininkais. Yra tikimybė pamatyti vieną gražiausių ir įdomiausių Dubysos regioniniame parke sutinkamų paukščių – Dubysos gyventoją tulžį. Pūškuodami raguvynais nusigausime iki Lyduvėnų, kur pasigrožėsime per Dubysą ,,permestu” didžiausiu geležinkelio tiltu (o esate matę jį iš viršaus?). Atgalios keliausime Danutės piliakalnio ir Barsukalnio pašlaitėmis, Plauginių miško kemsynais. Miške apkabinsime įspūdingą Gražųjį ąžuolą, paminėsime čia žuvusius kovotojus už Lietuvos Nepriklausomybę. Iš viso įveiksime apie 25 km maršrutą.
Finišavusiųjų lauks arbatos puodelis ir dubuo karšto kugelio.

SKUBĖKITE REGISTRUOTIS, NES DALYVIŲ SKAIČIUS RIBOTAS.

ŽYGIO PROGRAMA

10.00 – 10.30 žygeivių registracija pavėsinėje prie Padubysio girininkijos (Bedančių k., Šiluvos sen. Raseinių r. sav.), greta kelio Raseiniai – Šiluva.

10.30 – STARTAS

18.00 – FINIŠAS (starto vietoje). Žygio aptarimas prie laužo. Laužas, arbatos puodelis ir gardus kugelis mūsų (prašome pasirūpinti savo puodeliu, dubeniu kugeliui ir įrankiais), gera antivirusinė nuotaika – jūsų.

Žygis vyks bet kokius oru. Asmenine sveikata ir gera nuotaika žygeiviai turėtų pasirūpinti patys. Žygeiviai iki 16 m. keliauja tik kartu su lydinčiais suaugusiaisiais. Rekomenduojame į žygio kuprinę įsimesti citrinos, imbiero, sumuštinių, šilto gėrimo.

Žygio dalyvio mokestis – 6 Eur. Į dalyvio mokestį yra įskaičiuotas suvenyras, dubuo gardaus kugelio.

Žygeivius kviečiame registruotis Dubysos regioninio parko facebook paskyroje, arba el. paštu dubysosrp@gmail.com, arba telefonu (8 614) 25095.

Kadangi žygio dalyvių skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija. Žygeivius kviečiame registruotis Dubysos regioninio parko facebook paskyroje, arba el. paštu dubysosrp@gmail.com, arba telefonu (8 614) 25095. Registruojantis nurodykite dalyvio vardą, pavardę. Žygio dalyvio mokestį prašome į Dubysos regioninio parko sąskaitą LT87 7300 0101 3845 3380, bankas “Swedbank“, mokėjimo paskirtyje nurodykite – “už pėsčiųjų žygį”. Laikas iki kada reikia pravesti pinigus, pasiteiraukite susisiekę su organizatoriais aukščiau nurodytais kontaktais.

Iki susitikimo prie Dubysos!

 

Šaltinis https://www.facebook.com/events/485672908786317/

 

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją. “Renginiai Raseiniuose” neprisiima atsakomybės už renginio pateiktos informacijos teisingumą, renginio pakeitimus, jo atšaukimą ir pan. Prieš vykdami į renginį Jūs galite pasitikslinti po renginio aprašymo Šaltinis nuorodoje ar nėra kokių pakeitimų.

Informacija

Data:
20 vasario
Laikas:
10:00 – 18:00
Kaina:
€6
Renginys kategorija:

Raseinių rajonas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.