Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Paukščių sutiktuvės Dubysos krašte

2023-03-18 | 13:00 16:00

Dubysos regioninio parko gamtininkai kviečia visus gamtai ir paukščiams neabejingus žmones į simbolines paukščių sutiktuves. Kartu paminėsime 40 paukščių dieną, simbolizuojančią paukščių parskridimą. Tikima, kad kovo 10 d. jau būna sugrįžę svetur žiemojusių 40 paukščių rūšių. Patikrinsim, ar tai tiesa 🙂.
Paukščių sutiktuvėms kviečiame į ,,paukštingiausią“ vietą Raseinių rajone – žuvininkystės tvenkinius. Kovo 18 d. (šeštadienį) nuo 13 val. kviečiame atvykti prie žuvininkystės tvenkinių Gabšių k. Raseinių r. sav. (443005, 6134342 (LKS)). Tai puiki galimybė skirti laiką migruojančių paukščių stebėjimams, pabendrauti su patyrusiais ornitologais, susitikti su bendraminčiais ar tiesiog dar vieną dieną praleisti pavasarėjančioje gamtoje. O gal net pamatyti didžiausią plėšrūną – jūrinį erelį! Nesvarbu, ar esate patyręs stebėtojas, ar tiesiog norite geriau pažinti paukščius stebint juos natūralioje aplinkoje, nepriklausomai nuo amžiaus ir profesijos – prisijunkite. Ekskursijos metu stebėsime paukščius vandeyje, krūmynuose bei laukuose ir mokysimės juos pažinti. Stebėjimus aptarsime prie karštos arbatos puodelio.
Renginys vyks nepaisant oro sąlygų, tad pasirūpinkite tinkama apranga ir purvo nebijančia avalyne. Jei turite galimybę, pasiimkite žiūronus. Organizatoriai turės keletą monoklių detalesniam paukščių stebėjimui, žiūronų, paukščių pažinimo vadovų.

Šaltinis https://www.facebook.com/photo/?fbid=512324724380046&set=gm.1516067442252542

Nemokama

Gabšių k. Raseinių r.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.