Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Rebefingas (sąmoningo kvėpavimo) sesija Raseiniuose

2 kovo | 16:00 18:00

Rebefingas – giluminis cirkuliacinis kvėpavimas, dar kitaip vadinamas atgimimo, atsinaujinimo kvėpavimu.. Jo metu vyksta gili vidinė transformacija.. Susitikimas su vidiniais “skauduliais” užspaustomis emocijomis, blokais..Sesijos metu pakviesiu Jus pasivaikščioti po savo vidinius sodus ir patyrinėti, galbūt atėjo laikas iš esmės jį pertvarkyti, išravint kas jau nebereikalinga, kas jau nebeduoda vaisių, o tik naudoja Jūsų energiją.Ši kvėpavimo praktika nuveda į gilų patyrimą, savęs pažinimą ir išlaisvinimą nuo įvairių, mus ribojančių programų ir įsitikinimų.
Net 1000 žodžių neapibudins to ką gali pajausti sesijos metu, todėl kviečiu ateiti ir patirti 🤍Susitinkame: Jogos studija Raseiniuose, Šaltinio g. 26, Raseiniai. Įėjimas iš kiemo pusės, 3 aukštas. Lauko avalynę palikti 2 aukšto laiptinėje, tam skirtoje vietoje.Kaip kvėpuoji – taip ir gyveni.Kvėpavimo sesijos trukmė 1,5 valandos.
Energetiniai mainai: 15 € arba tiek kiek gali 
Jei jauti, kad tai tau šiuo metu labai reikalinga, bet finansiškai neprieinama, parašyk man BŪTINA: iki sesijos 2 valandas būti nevalgius 
Su savimi turėti pagalvėlę galvai, užklotą.Registruotis galite telefonu: +370 678 44210 arba Facebook asmenine žinute.
Vietų skaičius ribotas 🤍Kvėpavimo sesijų metu Jus saugiai per procesus palydės Monika Didžbalienė, pravedusi daugiau nei 250 sesijų, sertifikuota Giluminio cirkuliacinio kvėpavimo instruktorė, Martyno Driuko mokinė.

Šaltinis https://www.facebook.com/events/918497569685817/?ref=newsfeed

€15

Jogos studijoje

Šaltinio g. 26
Raseiniai,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.